Melen Çayı Rafting 2017

Anasayfa / Rafting / Melen Çayı Rafting 2017

Melen Çayı Rafting

Düzce Melen Çayı Rafting 2017 sezonu açıldığından bu yana su debisi adrenalin sevenler için en uygun zamanlarında, bu fırsatı kaçırmak istemeyen tüm macera sevenleri düzce melen rafting e davet ediyoruz.

Melen Çayı Rafting

Hava sıcaklığının bir yükselip bir düştüğü şu günlerde suyun ve havanın soğuk olmasından endişe duyan rafting sevenlerin içini ısıtacak haberlerimiz var. Ekipmanlarımız, çıkış noktasında sıcak duş ve sıcak içecek ikramları.

Melen Çayı Rafting

Çadır Kamplı Rafting Turları

Geçen hafta kamplı rafting turları nı yapmaya başladık, bizlere eşlik eden şahane bir ekiple 11 km lik düzce melen çayı rafting parkurunun noktasında bulunan tesisimizde sıcak içecekler ve sıcak duş olması üşüyeceğini düşünen arkadaşlarımızın daha suya girmeden içini ısıtmıştı bile ayrıca ısıya duyarlı neopren kıyafetler, neopren ayakkabı sayesinde üşümeyip bot içerisinde ve nehirde adrenalin ve heyecanın da etkisiyle içimiz fazlasıyla ısındı. Üstelik ekibimize verdiğimiz isim ve “kürekler havaya” komutuyla bu ismi doyasıya haykırmamız, marşlar, şarkılar katılımcılarımızın endişelerini çoktan unutturdu. Sonrasında sıcacık duşun ardından sıcak içeceklerimizi yudumlayıp günün değerlendirmesini yaptık daha önce rafting deneyimi yaşamamış arkadaşlarımızın tepkileri inanılmazdı

Yıllarca yamaç paraşütü pilotluğu yapmış Bursa Nilüfer Sportif Havacılık Kulübü bünyesinde tandem pilot ve eğitmen olan Gökhan dostumuzun melen çayı rafting yorumu ise şöyleydi;

“en son ne zaman bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum, ekibin ve nehrin yaşattığı adrenalini unutmak mümkün değil, en kısa zamanda yeni pilotlarımı alıp melen çayı rafting aktivitesi için geleceğim”

rafting sonrası ızgara

Melen Çayı Rafting aktivitesi sonrası ana tesisimize dönerken bir yandan büyük ızgaramız yanmaya başlamış (fotoğraftaki ızgaranın sadece minik bir köşesi 🙂 ) ve yöresel çorbalarımız ve diğer yemeklerimiz hazırlanıyordu. Enfes bir sohbet ve yemeğin ardından, çaylarımızı yudumlayıp bir sonraki kamplı rafting turları için planlar yapmaya başlamıştık bile.

Cemreler düştü, nehirler coştu ve kamp ateşlerinin yanacağı, nice çayların içilip hoş sohbetlerin yapılacağı zamanlar geldi artık.

2017 Rafting Sezonu

Sizleri de en kısa sürede adrenalin kamp rafting tesislerinde ağırlamayı birlikte rafting yapmayı, doğa sporları üzerine sohbetler edip, kamplar, yürüyüşler, çeşitli faliyetler yapmaya davet ediyoruz. Her aktivite ve kamp öncesinde olduğumuz gibi heyecanlıyız, zaman ve su hızla akıp giderken hiç uyumayan doğa bu kez bize bol güneşini göstereceği zamanlardayız artık. 2017 rafting sezonu için en büyük dileğimiz kamp ateşimiz yansın, nehirlerimiz hep özgürce aksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Hızlı İletişim için Lütfen Tıklayın